piątek, 21 marca 2014

Przesyłka od Chelsea Londyn

Witajcie moi drodzy!
Dzisiaj przedstawiam Wam paczkę jaką otrzymałem od angielskiego klubu piłkarskiego Chelsea Londyn. 
W paczce znalazłem Flagę o wymiarach 60x90cm, zdjęcie drużynowe z nadrukowanymi autografami oraz pocztówkę G.Cahila też z nadrukiem oraz list. Co ciekawe to tą przesyłkę otrzymałem kurierem prosto z Anglii. Jakiś miesiąc wcześniej wysłałem 3 listy z różnymi prośbami, nie będę pisał tutaj z jakimi. Jednak nie była to prośba o flagę :)

WIKIPEDIA:
Chelsea Football Club (wymowa: /ˈtʃɛɫsiː/) – angielski klub piłkarski mający swoją siedzibę w zachodnim Londynie, w dzielnicy Hammersmith and Fulham. Został założony 10 marca 1905 roku, obecnie gra w Premier League i większość sezonów spędził w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Klub Chelsea był czterokrotnie mistrzem Anglii, ponadto zdobył puchar Ligi Mistrzów UEFA (w roku 2012) siedem razy Puchar Anglii, cztery Puchar Ligi Angielskiej i dwukrotnie zwyciężył w rozgrywkach Pucharu Zdobywców Pucharów.
Pierwszym sukcesem klubu było zdobycie tytułu mistrza Anglii w 1955 roku. Chelsea wygrała kilka rozgrywek w latach 60. i 70., jednak później nie osiągnęła żadnego większego sukcesu do 1997 roku. Ostatnia dekada była najbardziej udaną w historii klubu. Chelsea zdobyła kolejne tytuły Mistrza Anglii w 2005, 2006 oraz w 2010 roku, zaś w 2008 po raz pierwszy dotarła do finału Ligi Mistrzów. Chelsea swoje domowe mecze rozgrywa na stadionie Stamford Bridge mogącym pomieścić 41 837 kibiców, znajdującym się w Zachodnim Londynie. Występują na nim od czasu założenia klubu w 1905 roku. W 2003 roku klub został kupiony przez rosyjskiego magnata naftowego Romana Abramowicza.
Tradycyjne kolory strojów Chelsea to niebieskie koszulki i spodenki oraz białe getry. Herb klubu był kilkukrotnie modernizowany. Aktualny przedstawia ceremonialnego lwa trzymającego berło i jest zmodernizowaną wersją od tego z lat 50. Średnia frekwencja na Stamford Bridge wynosiła w sezonie 2008/2009 41 464 widzów, co dało klubowi piąte miejsce w Premier League.
LINK DO CAŁOŚCI - KLIKNIJ TUTAJ!


Sposób zdobycia: 3 LISTY
Czas oczekiwania: przeszło miesiąc
Adres: Chelsea Football Club
              Stamford Bridge
              Fulham Road
              SW6 1HS
              London
              Uk/ Anglia
Uwagi: Nie dostałem tego co chciałem

Pozdrawiam!

22 komentarze:

  1. Serdecznie gratuluję!! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nono tylko pozazdrościć gratulacje :) Po za tym dodałem do obserwowanych

    OdpowiedzUsuń