sobota, 11 października 2014

#97 Roman Abramowicz

Witajcie!
Dzisiaj przedstawiam Wam autograf od świetnego człowieka Romana Abramowicza. Jest on rosyjskim miliarderem. W 2003 roku kupił klub piłkarski Chelsea Londyn. Wówczas wpakował sporo kasy w angielski klub, spłacił zadłużenie, zatrudnił Jose Mourinho, który potem wydał pieniądze na transfery, kupując m.in Didiera Drogbę.
Dostałem 1 podpisane zdjęcie, 4 zdjęcia zawodników z nadrukami (Hazard, Ivanovic, Terry i Cech), zdjęcie drużynowe oraz aktualny magazyn Chelsea. A dodatkowo zwrócono mi kupon IRC.
Jestem bardzo zadowolony z tego autografu. Odpowiedź dostałem dopiero za drugim razem, za pierwszym razem gdy wysłałem list zero odpowiedzi.

WIKIPEDIA:
Roman Arkadiewicz Abramowicz (ros. Рома́н Арка́дьевич Абрамо́вич; ur. 24 października 1966 w Saratowie) – rosyjski przedsiębiorca i polityk pochodzenia żydowskiego.
Roman Abramowicz jest jednym z najbogatszych ludzi świata, uważa się go za najzamożniejszego człowieka urodzonego w Europie Wschodniej. Forbes wycenił jego majątek na 23,5 mld dolarów (w 2008 roku)[2]. Rosjanin do wielkiej fortuny doszedł w pierwszej połowie lat 90., dzięki interesom prowadzonym wspólnie z Borysem Bierezowskim. Przez wiele lat był właścicielem firmy naftowej Sibnieft, jednak w 2005 odsprzedał ją Gazpromowi. Należał do tzw. grupy kremlowskiej za czasów Borysa Jelcyna, obecnie uchodzi za oligarchę luźno powiązanego z Kremlem.
W 2000 został gubernatorem Czukotki, urząd ten sprawował do 3 lipca 2008 r.
W 2003 kupił angielski klub piłkarski Chelsea F.C. i od tego czasu mieszka w Londynie. W ciągu dwóch lat zainwestował w stołeczny klub ponad miliard funtów i uczynił Chelsea jednym z najlepszych zespołów w Europie. Przez pewien czas sponsorował także CSKA Moskwa oraz w sezonie 2006/2007 ukraiński klub Szachtar Donieck. Do 2012 był właścicielem hali sportowo-widowiskowej pełniącej rolę lodowiska, Arena Omsk.
Jego pierwsza żona to Olga. Trzy lata starszą od siebie kobietę poślubił w 1987 roku. Ich małżeństwo rozpadło się w 1989 roku. W 1991 roku Roman poślubił Irinę, stewardessę sieci lotniczych Aerofłot. W marcu 2005 roku rosyjski miliarder rozwiódł się z żoną po prawie 14 latach związku. Roman i Irina Abramowicz mają 5 dzieci: Annę, Arkadego, Sonię, Arinę oraz Ilję.
LINK DO CAŁOŚCI - KLIKNIJ TUTAJ!Sposób Zdobycia: List, koperta zwrotna, IRC, 2 zdjęcia
Czas Oczekiwania: 20 dni
Adres: Roman Abramowicz
             Chelsea Football Club
             Stamford Bridge
             Fulham Road
             London
            SW6 1HS
            UK
Uwagi: Brak

Pozdrawiam!

42 komentarze:

 1. Gratuluję! Ja bym wysyłał do Chelsea ale blokuje mnie IRC :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję! :) warto napisać ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję ;)
  Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń