niedziela, 24 maja 2015

#187-189 Domenec Torrent, Toni Tapalovic, Hermann Gerland

Witajcie serdecznie!
Dzisiaj przedstawiam autografy sztabu szkoleniowego Bayernu Monachium! Są to 3 autografy.

WIKIPEDIA:
Bayern Monachium (niem. Fußball-Club Bayern München) – niemiecki klub sportowy z siedzibą w Monachium w Bawarii. Jest to najbardziej znany i najbardziej utytułowany niemiecki klub, a także jeden z najbardziej utytułowanych europejskich klubów. 25 razy zdobył tytuł Mistrza Niemiec, 17 razy wygrał Puchar Niemiec. Ponadto w rozgrywkach europejskich dwukrotnie triumfował w Lidze Mistrzów i trzykrotnie (przed jej utworzeniem) w Pucharze Europy Mistrzów Klubowych oraz po jednym razie wygrał Puchar Zdobywców Pucharów, Puchar UEFA oraz Superpuchar Europy co czyni go jednym z nielicznych klubów, który triumfował we wszystkich możliwych turniejach rozgrywanych w Europie.
Klub został założony w 1900 przez jedenastu piłkarzy pod przewodnictwem Franza Johna. Pomimo iż Bayern zdobył swoje pierwsze Mistrzostwo w 1932 roku, klub nie został wybrany do powstałej w 1963 r. nowej Bundesligi. Czasy największych sukcesów przypadły na połowę lat 70., gdy zespół z Franzem Beckenbauerem jako kapitanem trzy razy z rzędu wygrywał Puchar Europy (1974–76).
Od początku sezonu 2005/06 Bayern rozgrywa mecze w roli gospodarza na stadionie Allianz Arena. Wcześniej przez 33 lata zespół występował na Stadionie Olimpijskim. Barwami klubu są czerwień i biel, zaś na herbie znajdują się też barwy Bawarii.
Bayern obecnie zrzesza 152 000 członków. Istnieje również 2400 zarejestrowanych fanklubów zrzeszających około 177 000 fanów. Klub posiada sekcje zajmujące się szachami, piłką ręczną, koszykówką, gimnastyką, kręglami, tenisem stołowym, sędziowaniem sportowym oraz seniorską piłką nożną i zrzeszają one w sumie 1100 zawodników.
Głównym sponsorem klubu jest obecnie Deutsche Telekom.
LINK DO CAŁOŚCI - KLIKNIJ TUTAJ!


DOMENEC TORRENT
WIKIPEDIA - KLIKNIJ TUTAJ!

TONI TAPALOVIC
WIKIPEDIA - KLIKNIJ TUTAJ!

HERMANN GERLAND
WIKIPEDIA - KLIKNIJ TUTAJ!

Sposób Zdobycia: List, koperta zwrotna, 5 Euro
Czas Oczekiwania: 2 miesiące
Adres: FC Bayern München
              Fanpost/Autogramme
              Postfach 90 02 22
              81504 München
              Germany
Uwagi: Brak

Pozdrawiam!

18 komentarzy: